خدمات تاسیساتیمجموعه فنی و تکنسین ایران مـــــــی > خدمات تاسیساتی

یکی از مواردی که در ساختمان ها بیشترین خرابی را به دنبال دارد تاسیسات ساختمانی میباشد . در این مواقع انچه بیشتر از هزینه های مالی ازاردهنده می باشد اقداماتی است که باید انجام پذیرد ، اقداماتی مانند خراب کردن و کنده کاری در محل هایی مانند سرویس های بهداشتی ، اشپزخانه ها ، محل عبور لوله ها ، و ... معمولا خرابی های ناشی از لوله کشی ساختمانها به دیوار و سقف مجاور سرایت کرده و ترمیم انها را دو چندان میکند . همچنین از کار افتادن سیستمهای گرمایشی و سرمایشی نیز ممکن است افراد را دچار مشکلات جدی نماید . در صورتی که ایراد به درستی تشخیص داده نشود ممکن است هزینه های بیهوده و گزافی تحمیل شود و همچنان مشکل حل نشده باقی بماند. در صورتی که خدمات تاسیسات با توجه به اصول ایمنی و استاندارد لوله کشی و تاسیسات ساختمان اجرا شود باعث ایجاد عمر مفید در ساختمان و سیستم تاسیسات میگردد . متخصصین ایران می در نظر دارند با انلاین کردن خدمات تاسیسات و لوله کشی در سراسر شیراز، راه حل موثری پیش روی مشتریان خود قرار دهد تا در زمان بروز مشکلات در کوتاه ترین زمان ، خدمات تاسیسات و لوله کشی خود را برطرف سازند و با برگرفته از کادری مجرب و با تجربه اماده خدمت رسانی به مشتریان عزیر می باشد.


چرا ایران مـــی


سفارش آنلاین خدمات تاسیساتیهمچنین شما میتوانید سوالات خود را در اینجا بیابید :

کلیک کنید

نکات خدمتامنیت سرویس ارائه شده توسط ایران می انجام می شود.لذا از ارتباط مستقیم و هماهنگی خارج از چارچوب مقررات ایران می خودداری نمایید و هرگونه پیامدی از این دست از عهده ایران می خارج می شود.
توافق خارج از سامانه بین نیرو و مشتری شامل پشتیبانی ایران می نمی باشد.


درصورت کنسلی کار هزینه ایاب و ذهاب از مشتری گرفته میشود.
خدمات ایران می با یک هفته گارانتی ارائه میشود.
مشتری نمی تواند پس از پایان سرویس و تحویل خدمات ارائه شده ، به میزان هزینه سرویس اعتراض کند و یا اینکه پس از پرداخت تقاضای استرداد مبلغ پرداختی را خارج از شرایط مذکور در این توافقنامه بنماید.
پایین ترین قیمیت و بالاترین کیفیت توسط برترین متخصصان ایران می با توجه به موقعیت مکانی مشتری

معتبر بودن متخصصان ایران می و داشتن تجربه و دانش بالا در زمینه خدمات ارائه شده
خدمات 24 ساعته در تمامی روزهای هفته حتی ایام تعطیل