تعمیرات لوازم خانگیمجموعه فنی و تکنسین ایران مـــــــی > تعمیرات لوازم خانگی

انواع لوازم خانگی در صورت ایجاد خرابی و یا بروز عیب در ان ها ، باید توسط یک فرد متخصص عیب یابی و تعمیر گردند . اگر عیب بوجود امده در دستگاه به موقع رفع نشود ممکن است منجر به اسیب رسیدن به دستگاه برقی شود و پس از مدتی دیگر به خوبی کار نکند . انتخاب بهترین متخصص مربوطه برای رفع عیب دستگاه نیز خود امری مهم و ضرروری می باشد زیرا اگر فردی متخصص را انتخاب نکنید ، نیز به دستگاه اسیب وارد میشود . مجموعه متخصصان ایران می در خصوص تعمیرات لوازم خانگی ، تعمیر ماشین ظرفشویی ، سرویس ماشین ظرفشویی ، تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی ، تعمیر یخچال ، تعمیر یخچال ساید بای ساید ، تعمیر ماکروویو ، سرویس یخچال فریزر و... برگرفته از کادری مجرب و با تجربه اماده خدمت رسانی در سراسر شیراز در حیطه ی تعمیرات لوازم خانگی و در کلیه ی برندها با ارزان ترین قیمت به مشتریان عزیز می باشد .


چرا ایران مـــی


سفارش آنلاین تعمیرات لوازم خانگی
همچنین شما میتوانید سوالات خود را در اینجا بیابید :

کلیک کنید

نکات خدمتامنیت سرویس ارائه شده توسط ایران می انجام می شود.لذا از ارتباط مستقیم و هماهنگی خارج از چارچوب مقررات ایران می خودداری نمایید و هرگونه پیامدی از این دست از عهده ایران می خارج می شود.
توافق خارج از سامانه بین نیرو و مشتری شامل پشتیبانی ایران می نمی باشد.


درصورت کنسلی کار هزینه ایاب و ذهاب از مشتری گرفته میشود.
خدمات ایران می با یک هفته گارانتی ارائه میشود.
مشتری نمی تواند پس از پایان سرویس و تحویل خدمات ارائه شده ، به میزان هزینه سرویس اعتراض کند و یا اینکه پس از پرداخت تقاضای استرداد مبلغ پرداختی را خارج از شرایط مذکور در این توافقنامه بنماید.
پایین ترین قیمیت و بالاترین کیفیت توسط برترین متخصصان ایران می با توجه به موقعیت مکانی مشتری

معتبر بودن متخصصان ایران می و داشتن تجربه و دانش بالا در زمینه خدمات ارائه شده
خدمات 24 ساعته در تمامی روزهای هفته حتی ایام تعطیل