شرکت خدماتی ایران می

همیشه در دسترس

تکنسین فنی (لوله کش، برقکار و ...)

تعمیرات در محل (لوازم منزل، خودرو، تاسیسات و ...)

 
 

ایران مـــی همیشه در دسترس


ایران می مکانی برای یافتن متخصصان حرفه‏ ای و آموزش دیده

 

شرکت خدماتی ایران می به عنوان شرکت خدماتی در شیراز ، دریافت خدمات خانه و ساختمان، دسترسی به متخصصان و تعمیرکاران را آسان می‏ کند. و با شفافیت قیمت‏ ها و بالابردن کیفیت خدمات، موجب رضایت خاطر شما می‏ شود. ثبت سفارش در شرکت خدماتی ایران می رایگان است و هزینه خدمات بعد از اتمام کار به متخصص پرداخت می ‏شود.
قیمت انجام خدمات نیز متناسب با هر خدمت و قبل از شروع کار به شما اعلام می‏ شود. امکان بررسی امتیاز متخصصان و نظر افرادی که از خدمات استفاده کرده‏ اند به شما کمک می‏ کند تا بهترین فرد را برای انجام کارهای خود انتخاب کنید.
با سفارش آنلاین خدمات و دسترسی سریع به هزاران متخصص قابل اعتماد، تجربه‏ ی متفاوت و هوشمندانه ‏ای از دریافت صدها خدمات منزل و محل کار خواهید داشت. ایران می ، انتخابی برای لبخند تمام خانواده 

خدمات ساختمانی:


چه تصمیم به بنایی جزیی ساختمان و بنایی خرده کاری داشته باشید و چه تصمیم به بنایی اساسی ساختمان بگیرید ، " ایران می " بهترین خدمات ساختمانی را به شما ارائه خواهد داد . با کمک گرفتن از متخصصان " ایران می " ، می‌توانید مطمئن باشید که کارتان در کوتاه‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن توسط نیروهای معتبر " ایران می " انجام خواهد شد ؛ با مجموعه " ایران می " از بهترین متخصصان بناهای ساختمانی کمک بخواهید تا نیازهایتان به بهترین شکل ممکن انجام شود . درواقع " ایران می " بازار آنلاین خدمات است و سعی می‌کند با معرفی متخصص های معتبربه افرادی که نیاز به خدمات دارند ، مسیر انجام خدمات را کوتاه و ساده کند.
مجموعه خدمات " ایران می " در زمینه‌ی ساختمانی عبارت‌اند از :

 

خدمات دکوراسیون داخلی:


هر فضایی با هر کاربری ای پس از مدتی کیفیت فضایی خود را از دست داده و نیاز به تغییر دارد.علاوه بر این بیشتر فضاهای داخلی پس از مدتی نیازمند بازسازی دوباره و نگه داری از بنا هستند.دکوراسیون یک فضا حاصل رابطه ای مطلوب بین عناصر و اجزای محیط میباشد ، که در نهایت منجر به خلق فضایی دلپذیر و کارامد میشود.معماری داخلی افرینش فضاست ، فضایی که هم مطلوب و هم زیباست.طراحی و اجرای هر فضای خاص و ویژه را به متخصصان ایران می بسپارید.با متخصصان ایران می میتوانید از مشاوره تا طراحی و اجرای فضای مدنظرتان از متخصصان ایران می راهنمایی بخواهید.
خدمات ارائه شده در سرویس دکوراسیون داخلی :

 
 
 

تعمیر لوازم سرمایشی:


در فصل گرما استفاده از وسایل سرمایشی امری اجتناب‏ ناپذیر است. وسایل سرمایشی مانند کولر آبی ، کولر گازی و اسپیلت، چیلر و هواساز از‏جمله وسایل مورد استفاده هستند که هرساله نیازمند سرویس دوره ‏ای یا تعمیر می ‏باشند. جهت سرویس دوره ‏ای و تعمیر این وسایل به‏ راحتی می‏ توانید روی متخصصین حرف ه‏ای و مورد اطمینان ایران می در شیراز حساب کنید و با خیال آسوده به‏ پیشواز گرما بروید.
تعمیرات لوازم سرمایشی شامل موارد زیر است :

 

تعمیر لوازم گرمایشی:


از وسایل گرمایشی مانند پکیج و آبگرمکن در تمامی فصول سال استفاده می ‏شود. در زمستان نیز بخاری گازی یا شومینه جزء اصلی گرمایشی خانه به ‏حساب می آیند. گاهی این وسایل نیازمند تعمیر و سرویس می‏ باشند که به ‏راحتی با ایران می در شیراز می توانید از کمک بهترین و خبره ‏ترین متخصصان بهره گیرید.
خدمات ارائه شده در سرویس تعمیر وسایل گرمایشی :

 

 
 

تعمیرات لوازم خانگی:


در منزل و مخصوصاً آشپزخانه استفاده از وسایل و لوازم خانگی امری مداوم است که ممکن است به هر دلایلی دچار مشکل شده و یا بد کار کند، که متخصصین با تجربه ایران می در شیراز می ‏توانند مشکل آنها را به ‏سرعت تشخیص داده و تعمیرات لوازم خانگی را ‏به ‏صورت بهینه انجام دهند.
خدمات ارائه شده در این سرویس لوازم خانگی شامل :

 

خدمات تاسیساتی:


لوله کشی و تاسیسات ساختمان شاهرگ حیاتی ساختمان است که ایجاد هر مشکلی برای تاسیسات ساختمان ممکن است باعث بروز خسارت به ساحتمان و حتی خسارت جانی شود. ما با بهترین و مجرب‏ ترین متخصصان تاسیسات ساختمان ایران می در شیراز تلاش می‏ کنیم تا خانه‏ ای امن و مطمئن برای شما فراهم سازیم.
خدمات ارائه شده در سرویس تاسیسات :

 

 
 

خدمات برقکاری:


قطعاً تصور یک خانه بدون چراغ و وسایل روشنایی در دنیای امروز غیرممکن است. برقکاری و سیم کشی ساختمان از موارد اولیه و مهم یک ساختمان است که بسیار حائز اهمیت است. تکنسین های برقکاری ایران می در شیراز به ‏راحتی تمام امور مربوط به حوزه برق ساحتمان را برای شما انجام داده و می توانید بدون نگرانی از تجربه و تخصص آنها بهره ‏مند گردید.
خدمات ارائه شده در سرویس برقکاری :

 

خدمات ایزوگام:


یکی از رایج‌ترین عملیات ساختمانی نصب ایزوگام در شیراز است. در واقع وجود یک عایق رطوبتی یا همان ایزوگام برای هر ساختمانی ضروری است. به طوری که هر ساختمان سازی ، نصب ایزوگام را یکی از مهم‌ترین بخش‌های عملیاتی خود می‌داند. اکنون اگر برای نصب ایزوگام به دنبال یک شرکت معتبر هستید ؛ پس روی ما حساب کنید و درخواست نصب ایزوگام را همین حالا در ایران می ثبت کنید.
خدمات ارائه شده در سرویس ایزوگام :

 

 
 

خدمات لوله بازکنی:


خدمات لوله باز کنی یکی از پردرخواست ترین خدمات در ایران می است ، گرفتگی لوله ها بخصوص اگر لوله فاضلاب یک ساختمان مسکونی چند ده واحده بگیرد ، موجب سلب اسایش ساکنین ساختمان می شود.خدمات لوله باز کنی علاوه برآن که به صورت معمولی قابل ارائه است ، می توانید با سفارش در ایران می لوله باز کنی سریع درخواست دهید تا لوله باز کن در زمان سریع تری خود را به محل گرفتگی لوله برساند.
خدمات قابل ارائه در لوله بازکنی :