یک عمر همراهی

مراقبت و نگهداری از کودک و سالمند

پرستاری و همراه بیمار

 

 

ایران مـــی یک عمر همراهی


چرا بهترین همدم را برای عزیزان خود انتخاب نکنید؟
خدمات ایران می

بخش پرستاری در مجموعه ایران می بر این اساس پایه ریزی شده است :

مسئولیت پذیری همراه با عشق به کار می بایست در تک تک لحظات ارتباط با مراجعه کننده وجود داشته باشد.

عزیزان شما با پرستاران ما لحظاتی را می گذرانند که در هیچ بیمارستان یا مهد کودکی آن را تجربه نکرده اند. شما به وضوح شور و اشتیاق یک پرستار دلسوز و مسئولیت پذیر را در منزل خود خواهید دید و این تنها یک شعار نیست. بلکه تیم پشتیبان ایران می در زمان های مشخصی خدمات رسانی پرستار خود و سطح رضایت شما را بررسی و پشتیبانی خواهد کرد.


 

مراقبت و پرستاری از کودک:


تربیت کودکان یکی از اساسی ترین موارد در رشد و نمو کودک است که حتما باید جدی گرفته شود.در هر سن خاص رفتار بخصوصی باید با کودک داشت و در هر سن کودک نیازهای خاصی دارد. ممکن است گاهی به دلیل مشغله های کاری و زندگی مدتی را مجبور باشیم که دور از فرزند خود سپری کنیم و در این مواقع بکارگیری یک مراقب و پرستار کودک امری ضروری است. بکارگیری پرستار کودک دارای این مزیت است که بجای بردن کودکتان به مراکز مراقبتی ، مراقب را به خانه خود می آورید تا کودک حس بهتری داشته باشد. پرستار کودک علاوه بر مراقبت از کودک کارهایی از قبیل آشپزی، استحمام کودک و دیگر امور روزانه کودک از جمله وظایف مراقب کودک می باشد.

 

مراقبت از سالمند:


سالمندان نیازهای مراقبتی ویژه به خود دارند که ممکن است در بیشتر کارهای خود به کمک و مراقبت نیاز داشته باشند. در دنیای امروزه به دلیل مشغله های فراوان زندگی ممکن است پرستاری از عزیزان سالمند امری سخت باشد و یا زمان کافی جهت مراقبت صحیح جهت این امر نداشته و یا سالمندان به دلیل نداشتن فرزند و یا دور بودن آنها از خود نیازمند کمک سایرین باشند. مراقبت و نگهداری از سالمندان در محیط خانه روحیه انها را بالاتر برده و حس خشنودی و احساس رضایت بیشتری خواهند داشت. و شما می توانید از تیم مراقبتی و حرفه ای ایران می در این امر کمک بگیرید.

 

 
 

همراه بیمار در بیمارستان:


متاسفانه امروزه به دلیل بعضی از مشکلاتی که در سیستم پرستاری وجود دارد، مانند کمبود پرسنل و نبود مراقبت های لازم، وجود همراه بیمار الزامی شده است. همراهان بیمار بخش بزرگی از خدمات پرستاری را انجام می دهند.از یک سو نبود خدمات و مراقبت های لازم در برخی بیمارستان ها و از سوی دیگر مشغله هایی که خانواده ها دارند باعث می شود که زمان کافی برای مراقبت از بیمار در بیمارستان نداشته باشند این نیز سبب می شود تا نیاز به یک فرد مطمئن و صبور در کنار بیمار بیشتر احساس شود که بتواند به بهترین نحو نیازهای مراقبتی و عاطفی را برای بیماران تأمین نماید.