نظافت مشاعاتمجموعه ایران مـــــــی > نظافت مشاعات

امروزه همه می دانند که نظافت راه پله و مشاعات باید بسیار جدی گرفته شود، زیرا اولین مکانی که به محض وارد شدن به چشم می آید راه پله و مشاعات می باشد. عدم نظافت راه پله و مشاعات باعث می شود شخص سومی که وارد ساختمان شما می شود اولین فکری که بکند این است که این ساختمان بی نظم و بدون مدیریت کافی رها شده است و ساکنین آن برای نظافت منزل خود ارزش قائل نمی باشند. نظافت راه پله و مشاعات باعث ایجاد نظم و آرامش میان ساکنین و افرادی که داخل مجتمع رفت و آمد می کنند می شود. برای نظافت راه پله و مشاعات به دلیل اینکه یک یک مکان عمومی می باشد و هیچ کس مسئولیت آن را به عهده نمی گیرد بهترین کار این است که مدیر یا مسئول ساختمان با یک شرکت خدماتی در شیراز به جهت نظافت راه پله و مشاعات ساختمان قرارداد بسته و به امور نظافتی آن رسیدگی کند و حتی شما می توانید با پشتیبانی شرکت تماس گرفته و درخواست کنید که همیشه یک نظافتچی خاص را برای شما اعزام کند، که هر هفته یک نفر جدید برای انجام امور نظافتی شما به خدمت نرسد. در کنار تمامی خدمات نظافتی ایران می ، می توانید جهت بهره مندی از کلیه خدمات باغبانی، اسباب کشی، مبل شویی، قالیشویی و تمامی امور مربوط به منزل به راحتی در ایران می ثبت سفارش کنید. شرکت ایران می با بهره‏ گیری از بهترین نظافتچی‏ ها، نظافت راه پله ارزان در شیراز را برای شما انجام خواهد داد تا دیگر نگران نظافت راه پله و مشاعات خود نباشید.سفارش آنلاین نظافت مشاعات
شما میتوانید سوالات خود را در اینجا بیابید :

کلیک کنید

نکات خدمتارسال و لغو درخواست تا 2 ساعت قبل از حضور متخصص رایگان می باشد. لغو سرویس دو ساعت قبل از شروع خدمت شامل هزینه ایاب و ذهاب تا مبلغ 15000 می گردد.
آماده کردن وسایل شست و شو و نظافت به عهده مشتری می باشد.


تا یک ساعت پس از شروع سرویس ، در صورت نارضایتی از عملکرد نیرو امکان جایگزینی با نیروی جدید وجود دارد.
بعد از ساعت 16 نیروی نظافتی خانم به محل اعزام نمیگردد.


بهتر است جهت نظافت مشاعات و راه پله از نیروی خدماتی آقا استفاده نمایید یا پیشنهاد ما این است که برای انجام امور نظافت راه پله و مشاعات که به قدرت بدنی بیشتر نیاز دارد نیوی خدماتی آقا انتخاب نمایید.
سرویس های بعد از ساعت 20 در 6 ماه دوم سال و بعد از ساعت 21 در 6 ماه اول سال شامل هزینه برگشت نیرو تا 15 هزار تومان می شود.


امنیت سرویس ارائه شده توسط ایران می انجام می شود. لذا از ارتباط مستقیم و هماهنگی خارج از چهارچوب مقررات ایران می، با نیرو خودداری نمایید و هرگونه پیامدی از این دست از عهده ایران می خارج می باشد.
توافق خارج از سامانه بین نیرو و مشتری شامل پشتیبانی ایران می نمی باشد.


هزینه ارسال نیرو به شهرک های اطراف شیراز علاوه بر هزینه کلی مبلغ 5 هزار تومان به هزینه سرویس افزوده می گردد.
شست و شوی پنجره و شیشه فقط از داخل انجام شده و بیرون پنجره تا جایی که با دست و بدون خروج از پنجره امکان دارد انجام می گردد.


هزینه 1 تا 4 ساعت با یک نرخ محاسبه می گردد.
زمان و روز مورد نظر احتمالا روی قیمت تاثیر خواهد گذاشت.