باغبانیمجموعه خدماتی ایران مـــــــی > باغبانی

این روزها خیلی‏ ها نداشتن حیاط مستقل یا کوچک بودن فضای آپارتمانشان را بهانه می کنند و می‏ گویند نگه‏داری از گل و گیاهان در فضای کوچک آپارتمان‏های امروز کار مشکلی است. اما اگر بدانید نگهداری از گل و گیاهان آپارتمانی چه فوایدی دارد ، برای ایجاد یک فضای سبز کوچک، دیوار سبز ( گرین وال ) یا بام سبز ( روف گاردن ) در منزلتان در شیراز درنگ نمی‏ کنید. با توجه به زندگی پر مشغله امروز ، اگر مکرراً فرصت رفتن به پارک‏ ها و فضای سبز را نداریم ، می‏ توانیم با راه‏ ها و روش ‏های کم هزینه ، طبیعت را به منزل یا محیط کار خود با خدمات باغبانی در شیراز بیاوریم که شامل خدمات زیر است: باغبانی ، بام سبز ( روف گاردن ) ، دیوار سبز ( گرین وال ) و کلیه خدمات باغبانی باغبانی در منزل یکی از لذت بخش ترین کارهاست، توجه داشته باشید که عملیات باغبانی و اجرای فضای سبز کار ساده‏ای نیست و نیاز به یک فرد کاربلد دارد. کلیه امور باغبانی و زیبایی فضای سبزتان را به متخصصان ایران می بسپارید و نگران چیزی نباشید.سفارش آنلاین خدمات باغبانیشما میتوانید سئوالات خود را در اینجا بیابید :

کلیک کنید

باغبانی

در زندگی امروزی با گسترش آپارتمان نشینی و نبود خانه هایی با حیاط و محیط طبیعی و باغ باعث شده است تا مردم از طبیعت دور شوند. همین امر ایجاب می کند که در خانه ها محیط طبیعی به وسیله گل و گیاهان ایجاد گردد تا از فواید وجود گلها و گیاهان در زندگی بهره برند. خانه هایی دارای حیاط نیازمند امور باغبانی هستند و خدمات باغبانی به راحتی برای آنها میسر است. متصدیان شغل باغبانی کارهایی از قبیل: تهیه طرح جدول بندی، گل کاری، چمن کاری، درخت کاری، تزیین محوطه سبز، پرورش و تکثیر و نگهداری انواع گل ها، چمن ها، درختان، پیازها و تخم گل های تزئینی و کمیاب را علاوه بر خدمات هرس، شخم زدن، کوددهی به گل و گیاهان و تعویض خاک باغچه، هرس و فرم دهی، کاشت درختان، احداث احداث فضای سبز و نگهداری و تمامی امور مربوط به باغبانی را انجام می دهند.
زندگی با گل و گیاه آرامش وصف ناپذیر را به زندگی شما می‌دهد و باعث کاهش استرس های روزمره می شود. با گسترش آپارتمان نشینی استفاده از گل و گیاه و درختان بسیار کاهش یافته است که ما می‌توانیم با استفاده از گلدان ها و گل های آپارتمانی محیط کوچکی از گلها و گیاهان را به منزل خود بیاوریم. و از طراوت و زیبایی استفاده کنیم. اما نگهداری از گلها و گیاهان و باغچه منزل نیازمند فردی متخصص در امور باغبانی می باشد. اگر باغچه کوچکی داشته باشید یا در منزل خود حیاطی با گل ها و گیاهان مختلف داشته باشیم مطمئناً نیازمند هرس کردن درختان، کود دهی به گلها، هرس کردن گل های آپارتمانی، بیل زدن باغچه و به طور کلی کلیه خدمات باغبانی خواهیم بود که تیم ایران می با مجرب ترین و حرفه ای ترین باغبان های شیراز امور باغبانی را برای شما آسان می نماید.

انواع خدمات باغبانی چیست؟
باغبانی دارای طیف وسیعی از خدمات است که می تواند از مشاور در خصوص استفاده از خاک مناسب برای انواع درختان زمان کاشت درخت، برداشت میوه و محصولات و هرس کاری گرفته تا مشاوره برای تعویض گلدان، تعویض خاک باغچه و تمامی موارد این چنینی را دربر گیرد. در مواقع بسیاری می‌توانید از یک متخصص باغبان استفاده نمایید. زمانی که میخواهید یک باغچه در منزل یا محل کار و یا هر جای دیگر داشته باشید و نیازمند این هستید که متخصص و باغبان ماهر به طراحی و ساخت این باغچه برای شما بپردازد.
- هنگامی که برای کاشت گل های زینتی، گلهای آپارتمانی، کود دهی به گل و گیاه و کاشت سبزی سبزیجات نیازمند کمک هستید.
- در هنگامی که گل های باغچه و گیاهان آپارتمانی در حال پژمرده شدن هستند و چاره کار را نمی دانید.
- در زمانی که درختان دچار آفت می شوند و یا قسمتی از درخت دچار خشکی می شود و نیازمند هرس و سمپاشی است.
- در هنگامی که خاک باغچه مورد حمله حشرات آفت های گوناگون قرار گرفته و نیازمند این است که خاک باغچه به کل تعویض شود.
- زمانی که گل و گیاه باغچه نامنظم شده اند و نیازمند هرس گل و گیاه هستیم.
- هنگامی که نیازمند آبیاری و نگهداری از فضای سبز خودتان هستید و نیازمند متخصص ای در امور باغبانی می باشید.
- هنگامی که در منزل خود می خواهید فضای سبز ایجاد نمایید.

خدمات باغبانی شامل موارد زیر است:
- خدمات باغبانی منازل و ادارات و فضای سبز در شیراز
- کاشت درخت، کاشت گل، کاشت بوته و زیباسازی فضای سبز محیط
- کوددهی و پرورش گیاهان
- هرس گل و گیاه و تعویض گلدان ها
- بیل زنی باغچه، پاکنی درختان و تعویض خاک باغچه
- گل کاری و چمن کاری فضای سبز
- هرس درخت انواع درختان مرکبات و تزیینی
و به طور کلی تمامی خدمات در خصوص باغبانی توسط تیم ایران می و متخصصان باغبانی ایران می در شیراز به نحو احسن انجام خواهد شد و میتوانید از دلپذیر شدن محیط اطراف خود و لذت بودن در طبیعت بهره مند گردید.

قیمت باغبانی چگونه تعیین می شود؟
تعیین قیمت بین مشتری و باغبان به صورت توافقی صورت می گیرد به نحوی که مشتری تصویری از زمین یا محیطی که نیازمند کار بر روی آن است و متراژ و نوع گیاهان را برای باغبان فرستاده و اگر باغ دچار آفت و یا هر مشکلی شده است، آنها را بیان نموده، و باغبان قیمت حدودی نوع خدمت مورد نظر را به مشتری اعلام می دارد. حتی در صورت لزوم بدون پرداخت هیچ هزینه ای از سوی مشتری باغبان به صورت حضوری باغ یا باغچه را بازدید و کارشناسی می کند و قیمت را اعلام می دارد و در صورت توافق خدمات باغبانی انجام می شود.

خدمات باغبانی به چه مقدار زمان نیاز دارد؟ کلیه خدمات باغبانی با توجه به متراژ زمین و نوع خدمت متفاوت است که باعث می شود زمان متفاوتی را نیاز داشته باشد. ولی نیروهای متخصص ما در زمینه باغبانی حدود زمان مورد نیاز را به مشتری اعلام میدارد.
یکی دیگر از مواردی که در قرن اخیر به دلیل افزایش زندگی شهرنشینی و آپارتمان نشینی و دوری از گل و گیاهان و محیط طبیعی رونق پیدا کرده است استفاده از روف گاردن یا بام سبز در آپارتمانها و منازل می باشد. تیم طراحی حرفه‌ای ایران می در صورت درخواست شما می‌توانند به بهترین نحو و همانطور که مورد انتظار شماست کلیه نکات مورد نظر را کارشناسی کرده و قیمت مناسب و لوازم مورد نیاز جهت این کار و پیش نیازها را برای شما اعلام کنند و با طراحی بام سبز ( روف گاردن ) محیطی دلپذیر را برای شما فراهم نمایند و در هر کجای شیراز که هستید این خدمات را برای شما انجام دهند.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر و سوالات خود در مورد سرویس باغبانی میتوانید به بخش سوالات متداول ایران می مراجعه نمایید.
ایران می با ارائه کلیه خدمات منزل ، قالی شویی ، مبل شویی و اسباب کشی سعی بر ای دارد تا زندگی راحت تر و زیباتری را برای شما فراهم سازد.