نظافت اداراتمجموعه ایران مـــــــی > نظافت ادارات

نظافت شرکت و محل کار آنقدر اهمیت دارد که نظافت منزل مهم است. معمولاً ساعاتی که ما در محل کار صرف می‏ کنیم بیشتر از اوقاتی است که در خانه می ‏گذرانیم. ما معمولاً همکاران را بیشتر از افراد خانواده می ‏بینیم. بیشتر افراد تعدادی دوست صمیمی در محل کار خود دارند و در واقع می توان از محل کار به عنوان خانه دوم یاد کرد. حالا اگر مدیر شرکت یا اداره باشید که وظیفه شما سنگین‏ تر است. به این نحو که باید محیطی امن و پر از آرامش را برای کارمندان خود فراهم سازید تا آنها از حضور در خانه دوم خود لذت بیشتری ببرند. مدیران شرکت برای اینکه آرامش را در محل کار خود برقرار کنند بی شک یکی از مواردی که باید در نظر داشته باشند نظافت محل کار است. شرکت خدماتی نظافتی ایران می در شیراز با توجه به اهمیت نظافت محل کار، آموزش‏ های لازم را به نظافتچی شرکت خود داده است. پس از طریق رزرو نظافتچی شرکت به شرکت نظافتی ، از حضور نیروی نظافتچی خانم یا آقای متعهد برای نظافت شرکت و محل کار خود و انجام کلیه خدمات نظافتی شرکت بهره‏ مند شوید. نظافت شرکت ، نظافت محل کار و کلیه خدمات نظافتی شرکت را به بهترین شرکت نظافتی با کارآزموده‏ ترین نیروهای نظافتچی شرکت در ایران می در شیراز بسپارید .سفارش آنلاین نظافت ادارات
شما میتوانید سوالات خود را در اینجا بیابید :

کلیک کنید

نکات خدمتارسال و لغو درخواست تا 2 ساعت قبل از حضور متخصص رایگان می باشد. لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب تا مبلغ 15000 تومان می گردد.
آماده کردن وسایل شست و شو و نظافت به عهده مشتری می باشد.


تا یک ساعت پس از شروع سرویس ، در صورت نارضایتی از عملکرد نیرو امکان جایگزینی با نیروی جدید وجود دارد.
بعد از ساعت 16 نیروی نظافتی خانم به محل اعزام نمی گردد.


جهت انجام بهتر نظافت ادارات بهتر است تایمی را مد نظر بگیرید که رفت و آمد و حضور مراجعه کنندگان حداقل باشد تا نتیجه مطلوب و مد نظر خود را دریافت نمایید.
امنیت سرویس ارائه شده توسط ایران می انجام می شود. لذا از ارتباط مستقیم و هماهنگی خارج از چهارچوب مقررات ایران می با نیرو خودداری نمایید و هرگونه پیامدی از این دست از عهده ایران می خارج می باشد.


توافق خارج از سامانه بین نیرو و مشتری شامل پشتیبانی ایران می نمی باشد.

چه زمانی نیاز به نظافتچی اداره یا شرکت دارید؟
افراد دارای شرکت های خصوصی و تجاری ممکن است نظافتچی دائم داشته باشند، ولی بسیاری از شرکت ها، بخصوص شرکت های کوچک به صورت دوره ای نظافت شرکت را انجام می دهند تا هم در هزینه صرفه جویی کنند و هم زمانی که به نظافت احتیاج دارند از نیروی نظافتچی بهره ببرند. با بهره گیری از بهترین نیروهای نظافتچی شرکت و شرکت نظافتی می توان کلیه خدمات نظافت شرکت و نظافت محل کار را علاوه بر نظافت منزل و نظافت مشاعات و راه پله به ایران می سپرد.

نظافت شرکت و نظافت محل کار برای چه مکان هایی مناسب است؟
در هر محیط کاری که باشید، چه اداری و چه تجاری، نظافت محل کار خود را می توانید به ایران می بسپارید. شرکت نظافتی ایران می با بهترین نظافتچی شرکت در شیراز آماده خدمت رسانی به شماست. از نظافت شرکت ایران می می توانید در موارد زیر استفاده کنید:
- نظافت اداره و سازمان ها
- نظافت شرکت و محل کار
- نظافت واحدهای تجاری
- نظافت مجتمع های تجاری و ساختمان های بزرگ
- نظافت مغازه، فروشگاه و پاساژ


نظافتچی شرکت چه کارهایی را انجام می دهد؟
نظافتچی شرکت کارهای تخصصی نظافت از قبیل جارو زدن و تی کشیدن کف زمین، شستن دیوارها(فقط توسط نظافتچی آفا این کار انجام می گیرد) و پاک کردن شیشه های پنجره از داخل، گردگیری لوازم و مبلمان اداری، تمیز کردن میزها و مانیتور و کیبورد و موس به صورت دقیق و قفسه ها به صورت کامللا حرفه ای و دقیق و نظافت سرویس های بهداشتی و روشویی ها، نظافت آبدارخانه و تمیز کردن یخچال و اجاق گاز و حتی شستن ظروف را می توانید از نیروی نظافتی اداره درخواست کنید.
یکی از محاسن نیروی خدماتی شرکت ایران می این است که بدون مزاحمت کارکنان ومشتری نظافت اداره را انجام می دهد .لیست خدماتی که نظافتچی در یک اداره به شرح زیر است :
1- نظافت میز وسطوح تجهیرات
2- نظافت رایانه شامل مانیتور،کیس،کیبورد،اسکنر با استفاده از رایت مخصوص
3- نظافت سطل زباله
4- نظافت میز و صندلی ها
5- نظافت کمد
6- نظافت داخل کمد
7- نظافت سطح زمین با جارو
8- نظافت سطح زمین با تی
9- نظافت وگردگیری رادیاتور ها
10- نظافت صندلی ومیز ارباب رجوع
11- نظافت درب ودستگیره ها
12- نظافت ،گردگیری کلید وپریزها با رعایت نکات ایمنی
13-نظافت وشستشوی پنجره ها از داخل با استفاده از اسپری شیشه شور
14- نظافت نرده ها
15- نظافت وگردگیری پرده ها
16- نظافت و گرد گیری طاقچه ها
17- نظافت ساعت دیواری
18- نظافت قاب عکس ها
19- نظافت تابلو اعلانات
20- نظافت کپسول آتش نشانی
21- نظافت آبسرد کن
22- نظافت کف سرویس بهداشتی
23- نظافت دیوار سرویس بهداشتی
24- نظافت کاسه توالت
25- نظافت آینه ها
26- نظافت روشویی
27- نظافت شیر آلات
28- نظافت درب سرویس ها
29- نظافت دستگیره سرویس ها
30- نظافت سطل زباله
31- پرکردن مایع دستشویی
32- نظافت تی شو
33- عدم نظافت توالت با تی نخی
34- نظافت توالت با فرچه پلاستکی
35- نظافت محوطه جلوی بانک
36- نظافت سینک ظرفشویی
37- نظافت داخل وبیرون کابینت
38- نظافت سماور
39- نظافت وشستشویی ظروف
40- نظافت کف آبدار خانه
41- نظافت دیوار آبدار خانه
42- نظافت نمازخانه
43- نظافت روشویی ها
44- نظافت شیرآلات
45- وجود مایع دستشویی ودستمال کاغذی
46- نظافت وبهداشت فردی نظافتچی

مزایای استفاده از خدمات آنلاین درخواست خدمات نظافت شرکت:
- دیگر مشکل استخدام دائم نیروی نظافتچی نخواهید داشت.
- نیروی پاره وقت و ساعتی با توجه به حجم کاری خود انتخاب می نمایید و حتی می توانید به صورت قراردادی با شرکت در تمامی ایام سال، روزهای خاص از هفته را انتخاب نمایید تا با یک نیروی نظافتچی حرفه ای و خاص تمام کارهایتان انجام شود.
- کاهش هزینه شستشو و نظافت: با قیمت های واضح و دقیق شرکت نظافتی ایران می در شیراز
- پشتیبانی قوی ایران می: ایران می در تمامی مراحل همراه شماست. اگر تا یک ساعت اول کار از کار نظافتچی ناراضی بودید می توانید به راحتی با تیم پشتیبانی ایران می تماس گرفته و درخواست نیروی جدید دهید. ما سریعا نیروی دیگری را جایگزین خواهیم کرد.

نظافت شرکت به چند ساعت زمان نیاز دارد؟
جواب این سوال کاملا به متراژ و میزان کیفی محل کار شما ارتباط دارد. جدا از این مورد، نوع خدمتی که مد نظر دارید نیز در کم یا زیاد شدن این زمان تاثیر زیادی دارد. برای مثال سفارش‌هایی که شامل دیوارشویی باشند حداقل ۸ ساعت به زمان احتیاج داشته در حالی که برای نظافت معمولی ۵ ساعت کافی است.

هزینه نظافت اداره و شرکت چقدر است؟
معمولا نرخ خدمات نظافت به‌صورت ساعتی محاسبه می‌شود. یعنی به همان مقدار ساعتی که از نیروی نظافتی کمک می‌گیرید، هزینه پرداخت خواهید کرد. لیست قیمت نظافت شرکت و اداره در ایران می واضح و روشن است و شما می‌توانید قیمت‌ها را بر اساس ساعت کاری موردنیاز مشاهده کنید؛ این لیست قیمت به شما کمک می کند که پرداخت اضافه نداشته باشید و محل کار خود را با قیمت منصفانه تمیز و پاکیزه کنید.

اگر سوالات دیگری در این خصوص دارید می توانید به بخش سوالات متداول ایران می مراجعه نمایید یا با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. تیم ایران می با مجرب ترین نظافتچیان در شیراز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. کلیه خدمات منزل خود را از ایران می بخواهید.