پذیرایی از مهمانمجموعه خدماتی ایران مـــــــی > پذیرایی از مهمان

با درخواست مهماندار خانم یا آقا و نیروی پذیرایی ( کارگر پذیرایی ) مراسم ها را با شکوه و بدون نگرانی برگزار کنید. شرکت خدماتی پذیرایی از مهمان ایران می در شیراز با اعزام مهمماندار خانم و آقا و نیروی پذیرایی ( کارگر پذیرایی ) در خدمت شما عزیزان است و قصد دارد مجالس شما را با شکوه و با بهترین شکل برنامه ریزی و با بهترین نیروی پذیرایی ، برپا کند. کادر ایران می در شیراز با تجربه، بسیار منظم، دقیق و از همه مهم تر بسیار مطمئن هستند. پس برای انجام پذیرایی مجالس خود، برای شب یلدا، جشن تولد، مراسم های خانوادگی، عروسی، مجالس ترحیم و کلیه خدمات منزل و پذیرایی و ... در زمان و مکانی که به مهماندار خانم و آقا و نیروی پذیرایی ( کارگر پذیرایی ) جهت خدمات پذیرایی و نظافتچی ( کارگر نظافت ) در شیراز نیاز دارید با ما همراه باشید و نگران چیزی نباشید.سفارش آنلاین پذیرایی از مهمان

لطفا برای تکمیل درخواست های خود وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.شما میتوانید سئوالات خود را در اینجا بیابید :

کلیک کنید

پذیرایی از مهمان


پذیرایی از مهمان در مراسم ها و جشن ها می تواند بسیار لذت بخش باشد، در صورتی که قبل از شروع مراسم و مهمانی فکر همه چیز را کرده باشیم. استفاده از مهماندار های باتجربه جهت پذیرایی می‌تواند ما را از مشغله کاری و خستگی پذیرایی از مهمان ها نجات دهد. صاحب مجالس به راحتی می تواند با درخواست نیروی پذیرایی و کارگر پذیرایی ، خدمات پذیرایی مراسم خود را بهترین نحو انجام دهند. پذیرایی از مهمان ها می بایست به بهترین نحو و به صورت شایسته انجام شود و از تک تک مهمان‌ها به نحو شایسته با لوازم پذیرایی و میوه و شیرینی انجام گیرد.
- یک مهماندار تعلیم دیده با تمامی اصول مهمانداری و پذیرایی آشنایی کامل دارد و به بهترین نحو در مهمانی ها و مراسم ها رفتار می کند تا هم در هنگام ورود مهمان ها با خوشرویی آنان را راهنمایی نموده و در حین مراسم به نحو احسنت از مهمان ها پذیرایی کرده و به طور کلی به میزبان در این امر یاری رساند.
- تردد بیش از حد مهماندار های خانم و آقا در مجالس لزومی ندارد و بدین ترتیب فقط در مواقعی که نیاز به پذیرایی از مهمان است و نیز در هنگام مرتب نمودن میز و جمع آوری وسایل باید حضور داشته باشد.
- مهماندارها نباید همگی در یک نقطه تجمع کنند بلکه باید در تمامی نقاط سالن در گوشه های سالن حضور داشته باشد تا در صورت نیاز به مهمان ها کمک کنند.
- استفاده از لحن مودبانه و با احترام یکی از الزامات رفتاری یک مهماندار است.
- مهماندار خانم و آقا توصیه می شود که اکیدا در بحث میان مهمان ها شرکت ننماید و هیچ اظهار نظری نکند.
- وظیفه مهماندار ارائه خدمات به موقع به تمامی مهمان هاست و هیچ گونه کوتاهی و قصوری نباید در این زمینه صورت گیرد و نارضایتی مهمان را به ارمغان داشته باشد. افراد روحیات متفاوتی دارند و طرز رفتاری مختلفی دارند یک مهماندار باید بتواند با مهمانان ناراضی نیز با خوشرویی برخورد نماید و آرامش خود را حفظ کند تا بتوانند میهمانان ناراضی را راضی نمایند.
- در هنگام پایان مراسم نیز در کنار درب های خروجی بانوان و آقایان یک مهماندار خانم و مهماندار آقا با احترام ایستاده و با متانت از مهمان ها خداحافظی می نماید.
- پس از مراسم نیز باید کلیه ظروف و میزها و محیط میهمانی پاکیزه شود و همه چیز در جای خود قرار گیرد. پذیرایی از مهمان ها و اعزام دار مهماندار خانم و آقا در شیراز به وسیله ایران می می‌تواند به راحتی صورت گیرد.
تمامی نیروهای ایران می به طور کامل در تمامی زمینه های مهمانداری و پذیرایی از مهمان آموزش کامل دیده اند و خدمات پذیرایی را می‌توانند به بهترین نحو ارائه دهند.

چه تعداد نیروی خدماتی جهت پذیرایی نیاز داریم؟
در مهمانی ها اگر میزبان هستید و تمامی کارهای پذیرایی را خودتان به تنهایی بر عهده بگیرید بسیار خسته خواهید شد و از هم صحبتی و همراهی تمام مهمان ها دور خواهید ماند. ولی برای جلوگیری از این امر و برگزاری بهتر مجالس خود به راحتی می توانید کارگر پذیرایی و نیروی پذیرایی استخدام نمایید. برای این کار کافیست سفارش خود را در سامانه ایران می در شیراز ثبت نمایید تا کارگر خانم جهت پذیرایی یا مهماندار آقا برای شما به منزلتان یا محل برگزاری مراسم اعزام نماییم. تعداد نیرو های پذیرایی و کارگر پذیرایی به درخواست شما و بستگی به بزرگی مراسم شما برای تان اعزام خواهند شد. زمانی که پذیرایی مجالس خود را به کارگران ماهر بسپارید دیگر هیچ نگرانی نخواهید داشت زیرا نیروهای ما از مهارت لازم و کافی خدمات پذیرایی برخوردار می باشند و شما می توانید مراسمی بی نقص را تجربه کنید.

در چه مواقعی به نیروی پذیرایی نیاز داریم؟
در هنگامی که مراسمی از قبیل مجالس ختم، مجالس شادی، جلسات اداری، سمینارها، اجلاس بین المللی، نمایشگاه های بین المللی، انواع جشن ها ( تولد نامزدی و غیره) برگزار می گردد، می‌توانید ثبت سفارش نموده تا نیروی پذیرایی و کارگر پذیرایی جهت مهمانداری برای شما اعزام گردد. و دیگر شما نگران برگزاری پذیرایی در مراسم خود نخواهید بود و کاربلد ترین و آموزش دیده ترین مهمانداران را در کنار خود خواهید داشت.

وظایف مهماندار خانم و آقا در حین پذیرایی و در مراسم ها چیست؟
- اگر مهمان ها نیاز به کمک داشتند مهماندار خانم یا آقا به کمک آن ها می شتابد.
- این مورد همیشه پا برجاست که در تمامی مراسم مراسم ها حق با مهمان هاست است و مهماندار به هیچ وجه نباید با مدعوین وارد بحث شود و مهماندار خانم و یا مهماندار آقا وظیفه پذیرایی از مهمان را دارد و باید با احترام دستورات مهمان را انجام دهد.

هزینه و قیمت سفارش نیروی پذیرایی چقدر است است؟
مقدار هزینه خدمات پذیرایی بستگی به تعداد ساعات فعالیت مهماندار دارد. هزینه نیروی پذیرایی خانم و آقا به صورت ساعتی محاسبه می شود که حداقل تعداد ساعت کارکرده نیروی پذیرایی و حداقل میزان پرداخت ۴ ساعت می باشد، که به ازای هر یک ساعت اضافه مبلغی بر آن افزوده می گردد.

مزایای بهره مندی از نیروهای مهماندار شرکت های خدماتی پذیرایی ایران می در شیراز چیست؟
- قیمت مناسب و شفاف برای اعزام نیروی پذیرایی و کارگر پذیرایی
- نیروهای پذیرایی کاربلد و آموزش دیده که می دانند در هر مراسمی و هم مهمانی به چه صورت عمل کند و در این زمینه تجربه فراوانی دارد.
- با استفاده از نیروی پذیرایی و کارگر پذیرایی می توانید به راحتی کلیه خدمات پذیرایی از مهمان را بر عهده مهماندار خانم یا آقا بسپارید و وقت ارزشمند خودتان را به کارهای مهم تری اختصاص دهید.
- نیرو های پذیرایی شرکت های خدماتی همگی به طور کامل آموزش دیده هستند. پس شما بدون هیچگونه نگرانی از بابت پذیرایی با کیفیت و خوب می‌توانید با ثبت سفارش نیروهای مهماندار مورد نظر خود را جهت مراسم داشته باشید.
- شما به راحتی می توانید نظر مشتریان قبلی را از کیفیت خدمات ارائه شده و خدمات مهمانداری جویا شوید و با دید باز در این فضای رقابتی بازار مهمانداری با تجربه و مطمئن را جهت برگزاری مراسم خود انتخاب نمایید. اگر مهمان داری دارای رتبه منفی باشد از سامانه ایران می حذف خواهد شد پس بدون نگرانی می‌توانید بهترین ها را انتخاب نمایید.
شرکت خدماتی ایران می در زمینه خدمات نظافت منزل، نظافت ادرات و نظافت مشاعات و پارکینگ قبل و بعد از مراسم هایتان نیز می تواند به شما کمک کند و حتی در موارد دیگر جهت زیباسازی محیط طبیعی منزل و حیاط با خدمات باغبانی به کمک شما بشتابد. در صورت هرگونه سوال می توانید به بخش سولات متداول مراجعه نموده یا در صورت نیافن پاسخ سوالات خود با تیم پشتیبانی ایران می تماس برقرار کنید.