کسب درآمد با

ایران می

 

کسب درآمد در   ایران مــــی  


لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

 

مزایای کسب درآمد در   ایران مــــی   

     ثبت نام آنلاین


وارد قسمت ثبت نام شوید و مشخصات شناسنامه ای خود اعم از نام،نام خانوادگی و شماره تماس و محل سکونت و نوع زمینه همکاری را وارد نمایید.سپس کد تایید ارسال شده به شماره همراهتان را وارد کنید پس از ورود مدارک خواسته شده را اپلود کنید و مشخصات تکمیلی را به صورت کامل دقیق وارد نمایید جهت تکمیل ثبت نام با مدارک خواسته شده به نمایندگی های ایران می مراجعه نموده و ازین پس شما عضو خانواده بزرگ ایران می هستید.

مدارک مورد نیاز

  • کپی کارت ملی و شناسنامه
  • یک قطعه عکس
  • مدارک اقامتی (قبض آب،برق،تلفن یا اجاره نامه و غیره
  • مدارک تخصصی (دانشگاهی، فنی و حرفه ای و غیره)
 انتخاب مهارت و تخصص خود در سایت


هر مهارت یا تخصصی دارید و تمایل به همکاری در آن زمینه با ایران می دارید را انتخاب نمایید و در زمینه تخصص خود کار مورد نظر خود را پیدا کنید


قیمت اعلام شده بر اساس نرخ اتحادیه


کار مد نظر خود را با قیمت منصفانه و بر اساس نرخ اتحادیه انجام دهید و در مواردی که نیازمند نظر کارشناسی است با نظر کارشناس و یا به صورت توافقی با مشتری انجام دهید


با انجام کار کسب درآمد کنید


لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.