پذیرایی مراسم و مجالسمجموعه نظافت ایران می > پذیرایی > پذیرایی مراسم و مجالس

جشن‌ها و مراسم ها را در شیراز می‌توانیم خیلی باشکوه‌تر برگزار کنیم ، اگر پیش از مراسم به فکر نحوه خدمات پذیرایی مجالس و پذیرایی مراسم باشیم. نیروی خدماتی مجالس ، مهماندار آقا و مهماندار خانم جهت پذیرایی مراسم شما ، این آمادگی را دارند که برای تشریفات مجالس ، مراسم و مهمانی‌ها غذا سرو کنند ؛ یا کارهای نظافتی و پذیرایی مراسم را انجام دهند.
قیمت خدمات مجالس مهمانی و پذیرایی مراسم شیراز ، متناسب با تعداد ساعت اعزام مهماندار مجالس و تعداد نیروی پذیرایی مجالس و نوع خدمات پذیرایی متفاوت است. در ادامه به بررسی قیمت خدمات پذیرایی و عوامل موثر بر آن‌ها می‌پردازیم.

 

هزینه پذیرایی مراسم در شیراز چقدر است؟

هزینه پذیرایی مراسم در شیراز همانند سایر شهرها به نوع مراسم ، تعداد ساعات پذیرایی مورد نیاز ، خدمات مورد نیاز شما بستگی دارد. شما در " ایران می " می‌توانید قیمت پذیرایی مراسم را مشاهده کنید و ببینید دیگران برای پذیرایی مراسم در شیراز چقدر هزینه کرده‌اند. <ذق> همچنین در صورت تمایل می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید و از متخصصین پذیرایی مراسم در شیراز به رایگان قیمت بگیرید.

چه تعداد نیروی خدماتی جهت پذیرایی مراسم در شیراز نیاز داریم؟

اگر در مهمانی‌هایی که در شیراز برگزار می کنید ، کارهای پذیرایی را خودتان به عهده بگیرید ، زمانی را برای صحبت و همراهی مهمان ها نخواهید داشت. اما اگر برای مجالس خود نیروی پذیرایی یا کارگر برای پذیرایی نیاز دارید ، سفارش خود را ثبت کنید تا کارگر خانم جهت پذیرایی یا مهماندار آقا را به منزل شما بفرستیم. " ایران می " با اعزام نیروی پذیرایی و نیروی خدماتی با تجربه ، خوش سلیقه و توانمند ، شما را در برگزاری هرچه باشکوه تر مجالس یاری می‌کند. تعداد نیروی خدماتی جهت پذیرایی نیز به درخواست شما اعزام می‌شود.

اعزام مهماندار مجالس برای پذیرایی مراسم شما در شیراز


" ایران می " با همکاری چندین شرکت خدماتی و نظافتی شیراز در تمام مراسم ، همراه شماست. اعزام مهماندار مجالس برای:
• پذیرایی مراسم ترحیم شیراز ، پذیرایی مجالس ختم شیراز
• پذیرایی مراسم خواستگاری شیراز ، مهمانی شیراز ، عقد و عروسی شیراز
• پذیرایی جلسات اداری شیراز ، سمینارها در شیراز ، نمایشگاه‌های بین‌المللی شیراز ، سفارت‌ها شیراز ، اجلاس بین‌المللی شیراز

در تمامی مراسم امکان اعزام نیروی خدماتی و مهماندار وجود دارد. اگر شما هم نگران پذیرایی مراسم خود در شیراز هستید، مهماندارهای کاربلد را در کنار خود داشته باشید. پذیرایی ، سرو غذا ، خوشامدگویی ، تهیه مواد غذایی و آشپزی از خدمات پذیرایی مجالس در ایران می محسوب می‌شود.

آداب پذیرایی مراسم و مجالس در شیراز


پذیرایی مراسم و مجالس کاملا با فرهنگ مردم و خانواده‌ها در شیراز تعیین شده است و با فرهنگ‌ها سازگاری دارد. در صورتی که برای پذیرایی مراسم خود مطمئن نیستید که آیا نیروی پذیرایی می‌تواند از عهده پذیرایی مراسم شما برآید یا خیر ، می‌توانید برای پذیرایی مراسم در " ایران می " به رایگان ثبت کنید. سپس باتوجه به نظرات سایر مشتریان و پروفایل متخصصین ، بهترین را انتخاب کنید.

وظایف مهماندار خانم و آقا در ایران می چیست؟


• اگر بعضی از مهمان ها به کمک نیاز داشتند ، مهماندار خانم و مهماندار آقا بهتری است به آن ها کمک کنند.
• مهماندار خانم و آقا در مجالس نباید تردد بیش از حد داشته باشد و تنها در مواقع لزوم برای پذیرایی حاضر شوند و بیش از حد به میز پذیرایی مراجعه نکنند.
• مهماندارها نباید در مراسم در یک محل اجتماع کنند. بهتر است در کل سالن حضور داشته باشند. اجتماع آن ها در داخل سالن ممکن است مخل آسایش مهمان ها شود.
• هرگز مهمانداران نباید چند نفری شروع به صحبتهای متفرقه کنند این موردی است که از دید چشم مهمان ها پنهان نخواهد ماند.
• مهماندار خانم جهت پذیرایی در همایش ها ، مراسم یا مهمانی ها ، وظیفه پذیرایی از مهمانان را دارد و باید دستورات مهمان ها را با احترام انجام دهد. در چنین مراسمی همیشه حق با مهمان هاست و مهماندار نباید با مدعوین وارد بحث شوند.
• مهماندار باید در هنگام درخواست مهمان با کوتاه ترین کلمات و لحن مودبانه پاسخ دهد. به کاربردن کلمات منفی همچون خیر ، نداریم ، نمی توانم ، از سوی مهماندار اصلا وجهه خوبی ندارد. توصیه اکید می شود که مهماندار خانم و آقا در بحث های مهمان ها شرکت نکنند و در این موارد اظهار نظر ننمایند.
• ما بهترین نیروهای خدماتی خود را چه از نظر برخورد و رفتار در محیط کار و چه از نظر کیفیت ارائه خدمات ، گلچین کرده ایم.
• وظیفه مهماندار ارائه خدمات به موقع به مهمان هاست. هیچ کوتاهی و قصوری در این زمینه پذیرفته نیست و نارضایتی میهمانان را به همراه دارد. کمبود دستمزد ، عجله ، ساعات نامناسب و مواردی از این دست دلیل خوبی برای عدم ارائه خدمات نیست.
• مهماندار باید بتواند رضایت مهمان ها را جلب کند و این شامل همه مدعوین می باشد. افراد روحیات متفاوتی دارند و به گونه ای مختلف عمل می کنند. یک مهماندار تعلیم دیده باید بتواند در مواجهه با مهمانان ناراضی نیز آرامش خود را حفظ کند و بتواند میهمانان ناسازگار را نیز راضی کند.
• مهماندار در هنگام مواجهه با اعتراض مهمان باید با خوشرویی رفتار کرده و از مهمان عذرخواهی کند. بهتر است مهماندار مورد شکایت را در دفترچه ای که به همراه دارد یادداشت کند این کار از تکرار مورد جلوگیری خواهد کرد. هرگز در هنگام اعتراض مهمان ، سازمان و مدیران شرکت خدماتی نظافتی را مقصر جلوه ندهید.
• در هنگام پایان مراسم نیز باید یک مهماندار خانم و آقا در درب های خروجی بانوان و آقایان حضور داشته باشد و با ادب و متانت از مهمان ها خداحافظی کند. خارج شدن مهمان ها باید همراه با احترام و مشایعت باشد.

سفارش آنلاین پذیرایی مراسم و مجالس