مراقبت سالمندمجموعه پرستاری ایران می > مراقبت سالمند

امروزه در بعضی از خانواده‌های ایرانی پرستار سالمند در منزل و خدمات نگهداری سالمند یک نیاز مهم است. زیرا رشد جمعیت سالمندان افزایش یافته است و سالمندان با کهولت سن به توجه و مراقبت بیشتری احتیاج دارند؛ اما بسیاری از فرزندان شرایط نگهداری از سالمند را ندارند. خدمات مربوط به نگهداری سالمند در منزل شامل ، نگهداری سالمند در منزل ، مراقبت از سالمند و همچنین تزریق به سالمند در منزل می‌شود.
آیا شما هم در خانه سالمندی دارید که تمایلی به بردن او به آسایشگاه ندارید؟ آیا ترجیح می‌دهید سالمند شما در خانه خود زندگی کند و پرستاری در منزل بیاورید؟ خدمات پرستاری سالمند در خدمات آنلاین " ایران می " توسط برترین های ایزان می در شهر شیراز ارائه می‌شود.

 

عوامل تأثیرگذار بر هزینه نگهداری سالمند در منزل " ایران می "

عوامل تاثیرگذار بر هزینه پرستار در منزل زیاد است؛ اما مهمترین عوامل عبارتند از:
1- مقطع زمانی پرستاری و نگهداری سالمند در منزل
نگهداری از سالمند 24 ساعته (شبانه روزی)
نگهداری از سالمند 12 ساعته (شبانه)
نگهداری از سالمند 8 ساعته (روزانه)
نگهداری از سالمند به صورت پاره وقت که می‌تواند هر کدام از موارد بالا را شامل شود.
2- خدمات مورد نیاز برای پرستاری و نگهداری سالمند
فعالیت‌های روزانه‌ای که باید پرستار و یا مراقب برای مراقبت از بیمار انجام دهد که می‌تواند شامل خوردن ، حمام کردن ، دستشویی و همچنین داشتن تحرک بدنی باشد.

شرایط استفاده از خدمات پرستاری سالمند در" ایران می "

توجه فرمایید اگر سالمند شما شرایط خاص و یا بیماری خاصی دارد؛ از پرستار متخصص بیماری خاص کمک بگیرید.
در صورتی که سالمند شما در طول درمان‌هایی از طرف مراکز قرار دارد؛ بهتر است از پرستارانی که به اندازه کافی وقت آزاد داشته باشند کمک بگیرید.
دقت فرمایید که پرستار مدنظر شما مجوز و مدارک مربوطه را داشته باشد؛ و در صورت نداشتن این مدارک و تقلبی بودن آن‌ها اقدام لازم را انجام دهید.

شرح وظایف پرستار سالمند در منزل شیراز چیست؟


سالمندان قشر خاص و حساس جامعه هستند. به همین علت پرستاری از سالمند بسیار اهمیت دارد. شرکت‌های خدمات پرستاری سالمند، معمولا شرح وظایف پرستار سالمند در منزل را برای نیروهای خود تعیین می‌کنند. پرستار سالمند برای مراقبت از سالمند در منزل نیازمند مهارت‌هایی هستند. داشتن مهارت‌های بالینی ، ارتباطی و تخصصی در منزل تنها نمونه‌ای از آن‌هاست.
نظارت بر امور نظافت و استحمام سالمند
مراقبت از سالمند بیمار توسط پرستار متخصص
برنامه‌ریزی برای درمان و دادن دارو به سالمند
انجام موارد موردعلاقه سالمند در اوقات فراغت
کنترل قند خون و فشار خون به صورت روزانه
تعویض لباس و رسیدگی به وضع ظاهری سالمند
مراقبت از زخم و تعویض پانسمان برای سالمند بیمار
گرفتن آی وی لاین ، تزریقات ، مراقبت از پا در بیماران دیابتی
آشنایی با کمک‌های اولیه ، احیای قلبی و گرفتن کنترل علائم حیاتی
همچنین می‌توانید شرح وظایف پرستار اعزامی را از مسئول روابط عمومی شرکت پرستاری بپرسید.

چرا پرستار سالمند در منزل بهترین انتخاب در شیراز است؟


حفظ سلامت روانی و جسمی و احترام سالمند در منزل و خانواده اولین فایده گرفتن پرستار سالمند است. اما مهم‌ترین مزیت و فایده استفاده از خدمات پرستاری در منزل پرداخت هزینه کمتر در مقایسه با پرداخت هزینه در بیمارستان یا خانه سالمندان است. همانطور که می دانید شرایط جسمی و ذهنی تمامی سالمندان یکسان نیست. بسیاری از سالمندان به راحتی می‌توانند کارهای روزانه خود را انجام دهند و تنها نیاز به یک نظارت و هم صحبتی ساده دارند. اما برخی از سالمندان به دلیل مشکلات کهولت سن ، بیماری و مشکلات ذهنی و جسمی نیاز بیشتری به مراقبت و توجه شبانه روزی دارند.

فواید استفاده از خدمات پرستار سالمند در منزل شیراز


بالا رفتن روحیه سالمندان تنها و نیازمند مراقبت
بالا رفتن امید به زندگی پس از انس با پرستار و مراقب
کاهش استرس فرزندان و به دلیل درگیری‌های بین فرزندان برای مراقبت

خدمات پرستاری و نگهداری سالمند در " ایران می "


اگر شما برای نگهداری سالمند در منزل شیراز نیاز به پرستار سالمند شیراز با تجربه و حرفه‌ای به صورت روزانه یا شبانه روزی دارید ، می‌توانید درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت و یا اپلیکیشن " ایران می " ثبت نمایید. سپس متخصصان در زمینه پرستاری و نگهداری سالمند در شهر خودتان برای شما پیشنهاد قیمت ارسال می‌کنند ، سپس به پروفایل هر یک از متخصصین مراجعه نموده و میزان مهارت و تخصص هر یک را می‌بینید و نظرات سایر مشتریان را می‌خوانید و می‌توانید بهترین انتخاب خود را در زمینه نگهداری از سالمند عزیز خود را داشته باشید. برای دریافت خدمات حرفه‌ای به جمع مشتریان ما بپیوندید تا خدمات سریع و حرفه‌ای را با " ایران می " تجربه کنید

سفارش آنلاین پرستار سالمند


تمامی سرویس های فعال در خدمات پرستاری را مشاهده کنید.